Gariplerin Kitabı PDF indir

Gariplerin Kitabı PDF indir, Gariplerin Kitabı kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Gariplerin Kitabı kitabının kapağı ise 144 özelliğine sahiptir. 9789758907533 dilinde yazılmış olan Gariplerin Kitabı kitabını 04.03.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Gariplerin Kitabı kitabını PDF indir.

Gariplerin Kitabı PDF

İSLAM GARİP OLARAK GELDİ VE YİNE BAŞLADIĞI GİBİ OLACAKTIR. O HALDE NE MUTLU GARİPLERE. (Hadis-i Şerif) 
 
Kalbe düşen ani bir sancıyla başlayan önce vahşi çöllere oradan da insanın iç âlemine doğru yönelen bir arayışın hikayesi. Bu yolculuk “bilginin merkezi olarak kabul gören bir yerden vahşi çöllere doğru açılan ve bana hiç rahat yüzü göstermeyecek bir çok yolculuklar zincirinin başlangıcı”dır.
 
Bayazîd-i Bestam’ın ünlü “Aramakla bulunmaz, ama bulanlar fakat arayanlardır’ sözünün peşinden çıkılan karşı konulmaz bir ruh yolculuğu ki, menzile fakat ‘gözler kapalıyken’ ulaşılabilir. 
 
“Her zaman aklıma güvenerek yaşadım. Şu an olduğum yerde olmamı sağlayan da o oldu, peki ya ölüm?” diye soran Abdülkadir es-Sufî’nin oto-biyografik romanında iç sesine kulak veren insan konforu, statüyü ve öngörülebilirliği terk etmeyi göz önünde bulundurarak derin bir arzu ile kendisine doğru yolculuğa çıkıyor, halden hale giriyor, bir çok renge boyanıyor sonunda bir ‘garip’lerden birisi olarak O’na ulaşıyor. 
 
Yolculuk başlangıç noktasında sona ermiştir. Ama artık hiçbir şey eskisinin aynısı değildir.

Gariplerin Kitabı Özeti

Gariplerin Kitabı Pdf Oku

Gariplerin Kitabı Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın