Sağ Sol Kitabım PDF indir

Sağ Sol Kitabım PDF indir, Sağ Sol Kitabım kitabı 38 sayfadan oluşmakta ve 20 x 20 cm boyutundadır. Sağ Sol Kitabım kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Sağ Sol Kitabım kitabını 9786059781916 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Sağ Sol Kitabım kitabını PDF indir.

Sağ Sol Kitabım PDF

Ne tarafın sağ ne tarafın sol olduğu çocuklar, hatta büyükler için bile kafa karıştırıcı olabiliyor. Usta yazar Şiirsel Taş’ın bu kitabında çocuklar ormanda kısa bir yürüyüşe çıkarak sağlarını sollarını öğrenecekler.
Bu interaktif kitapta yazar, okuru da öyküye dahil ediyor ve “Ayı sağ sayfada mı, yoksa sol sayfada mı? Peki ya sincap?” şeklinde sorular soruyor. Ardından sağını solunu öğrenen çocuklar için keyifli bir oyun başlıyor. Bakalım sol sayfaya bir öpücük verirken sağ sayfaya burunlarını değdirebilecekler mi?.. Ya da sol sayfaya dirseklerini koyarken sağ sayfaya kulaklarını yaslayabilecekler mi?.. Bunun yanı sıra kitabın sonundaki karton sayfada çocukların keserek hazırlayabilecekleri sol-sağ bileklikleri yer alıyor. Gökçe Akgül’ün canlı ve çocukları kıkırdatacak çizimleri, bu macerası daha da keyifli kılıyor.

Sağ Sol Kitabım Özeti

Sağ Sol Kitabım Pdf Oku

Sağ Sol Kitabım Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın