Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar PDF indir

Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 176 sayfalık 13.5 x 21 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786257135955 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar PDF

Umutsuz olma!
Eğer kalbin sürekli olarak kırılıyorsa, içeride bir yerlerde seni çok mutlu edecek bir duygu filizleniyor demektir. Güneşi sevdiğin hâlde solmaya başladıysan üzülme, kalbin kendi baharına hazırlanıyor demektir. Sabrettiğin hâlde hiçbir şey yolunda gitmiyorsa vazgeçme, kaderin senin için çiçeği burnunda yollar keşfediyor demektir.
Sabret! Allah merhamet sahibidir. Her çaresizliğin içine bir çare gizlemiştir. Her darlıktan sonra bir ferahlık, her acıdan sonra bir rahatlık ve her karanlıktan sonra bir aydınlık verecektir. Üzülme! Bugünkü gözyaşların, yarın öbür gün yaşayacağın mutlulukların habercileridir. Şu an yaşadığın sıkıntılar, ileride yüz yüze kalacağın güzelliklerin müjdeleyicileridir. Sabret can! Çünkü sana zoru yaşatan, elbet bunun mükâfatını da verecektir.

Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar Özeti

Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar PDF Oku

Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın