Malamander PDF indir

Malamander PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786050833775 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 06.11.2020 numaralı Malamander dilinde yazılmış Malamander kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Malamander PDF

EFSANEVİ MALAMANDER’IN GİZEMİNİ KİM ÇÖZECEK? 
 
Tuhaf Deniz Kasabası’na kışları kimse uğramaz. Özellikle karanlık çöktüğünde, korkunç sis Canavarağzı Kayalıklarını ve Leviathan gemisini yuttuğunda… Bazıları bu sisin içinde korkunç Malamander’in ayak izini gördüğüne yemin edebilir! 

Herbert Limon, Büyük Nautilus Oteli’nin kayıp eşya sorumlusu, kaybolan eşyaların sahiplerini bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında. Özellikle, kaybolan şey bir kız çocuğunun ailesi ise… Kimse on iki sene önce Parma Voilet’in ailesine ne olduğunu bilmez. Violet, ailesini bulmak için Herbert’ten yardım istediğinde olayın ucunun tanınmış Malamander’e uzandığını keşfederler. Tuhaf Deniz Kasabası her daim esrarengiz bir yer olmuştu. Lakin şimdi sis kıyıya çöküyor ve işler çok daha ürkütücü bir hâle geliyor.

 
Mükemmel bir hayal gücüyle oluşturulmuş macera atmosferi, mitler ve efsaneler yönünden zengin lezzetli bir gotik anlatı. Malamander kitabı Thomas Taylor’ın kabiliyetli bir yazar olduğunu ispatlıyor. Bu kitap bütün alkışları hak ediyor.
—The Bookseller
 
Bu gençlik macerasında bir tatil adasında iki çocuğun yerel bir efsaneyi kovalayışını okuyacaksınız. Yazar mizahi bir ton ile enteresan karakterleri birleştirerek alışılagelmedik bir üçlemenin açılışını yapıyor. Enerjik, fantastik bu anlatı aracılığıyla ele geçiriliyorsunuz.
—Publishers Weekly

Malamander Özeti

Malamander PDF Oku

Malamander PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın