Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir PDF indir

Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir PDF indir, Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir kitabı 184 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir kitabını 9786057660305 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir kitabını PDF indir.

Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir PDF

Günümüzde bir çok evlilik, yetişkin görünümlü çocukların oynadığı bir evcilik oyunu’nu andırıyor. Bu evcilik oyunu, eşleri eşlik vazifesinden uzaklaştırmış vaziyette sürdürülmeye çalışılıyor belki de. Bunun bunun yanında ikili ilişkilerde poblemlerin ortaya çıkmasına neden olan bu çocuksu tutumlar, ne yazık ki eşler arasında bir çözüm de oluşturamıyor. Bu nedenle de birden fazla evlilik çözülebilir sorunlardan dolayı yıkılıp gidiyor. Olan iki arada bir derede kalan çocuklara oluyor çoğu kez…
Pekala, neden böyle oluyor?
Evlilik, gerçekten bir evcilik oyunu mu?
Büyümenin ve bir yetişkin gibi davranıp evliliğin ömürlük bir yolculuk olduğunun idrakine erişmenin vakti gelmedi mi hala?
Sizce de yaşamın, evliliğin, eş olmanın ve çocuk sahibi olmanın getirdiği sorumlulukları almanın zamanı gelip de geçmiyor mu artık?
İşte elinizdeki kitap, bu gibi birden fazla sorunun cevabını veriyor. Yalın ve rahat anlaşılır diliyle, evli çiftlerin ve eş adaylarının evlilik denildiğinde akıllarına takılan tüm sorularını yanıtlayarak, onlara mühim ipuçları da aktarıyor her bir satırında.
Yetişkin olma yoluna girmeye ve evlilik müessesesinin mahiyetini anlayıp mühim bir adım atmaya niyet edenler için çok şeyler dile getiriyor kitap…

Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir Özeti

Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir Pdf Oku

Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın