E-Kitap

Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir

Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar PDF indirme linki ile Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özeti

Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen, çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı tercih eden Tomas; gözlüğü ve yanında asla ayırmadığı kitaplarıyla Akıllı Vili; katır kadar inatçı cicili bicili kız elbiselerinden hiç hazzetmeyen ve ekibin en cesuru, Korkusuz Mari. Tabii ki işinde uzman bir korsan papağanı olan Bay Karamsarı da unutmamak lazım… İşte Korsanlar Çetesi!

Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morganın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. Acaba Kaptan Morganın hazine sandığında ne var?

Haydi vira! Şimdi denize açılma vakti!

Korsanlar Çetesi : Korsan Morganın Hazinesi Juliette Parachini-Deny 1001 Çiçek Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu