E-Kitap

Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap Kitabı PDF indir

Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap PDF indirme linki ile Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap Kitap Özeti

Hindistan, Brezilya ve dünyanın birden fazla ülkesinde binlerce takipçisi olan Sri Prem Baba’nın “Acıdan Mutluluğa” adlı kitabı ilk kez Türkçe’de!

Prem Baba psikolog ve psikoterapist olarak uzun seneler insanlarla çalıştıktan sonra hakikat arayışına girmiştir. Hindistan’da Guru’sunu ve öğretisini bularak hakikate erişmiş olan Prem Baba, bu kitapta Batının Psikoloji bilimi ile Doğunun derin bilgeliğini harmanlayarak yarattığı Kalbin Yolu” (Path of the Heart) adı verilen uygulamalı bir metodolojiyi sunarak; sizi sınırlayan psikolojik kalıpları, içsel çocuğunuzu tanıyıp, üzerinde çalışarak onu aşmanıza sizin ve çevrenizdekilerin acı çekmesine neden olan negatif şartlanmalar için sorumluluk alıp onları dönüştürmenize günlük meditasyon uygulamaları ve dua ile yüksek bilincinizi uyandırmanıza yaşamınızda pratik değişiklikler yaparak küresel problemlerin çözümüne katkıda bulunmanıza klavuzluk etmektedir.

“Bu bilgelik yüklü ve bilinmesi kolay kitapta, Brezilya ve Hindistandan usta bir eğitmen olan Prem Baba, psikolojik önüne geçere ışık tutarak, içimizde bulunan mutluluk ve neşeye ulaşmamız için bize hoşgörülü bir klavuzluk yapıyor.

– William Ury, Evet Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak kitabının yazarı.

Acıdan Mutluluğa Sri Prem Baba Ganj Kitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu