E-Kitap

Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitabı PDF indir

Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları PDF indirme linki ile Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitap Özeti

Ateşten korkan bir kız; kahramana gereksinimi olan bir kız çocuğu. Ateşi görmeden bir günü bile geçmeyen genç bir adam; kahraman olmak istemeyen bir kahraman.

Soyadının hakkını verenlerin; bir kızın yaşamına Ulaş’manın, bir adamın kader gemisinde Arya emrini vermesinin hikâyesi.

‘Çok güzelsin ama bu, yüzünle alakalı bir mevzu değil. Kurduğun yahut yazdığın cümlelerle, ses tonunla yahut saçının uzunluk ölçüsüyle alakalı. Ya da retinanın etrafındaki o koyu çemberle ve elmacık kemiklerinle. Ama kesinlikle yüzünle alakalı değil. Sen, parça parça güzelsin. Bütünken ise diyecek kelime bulamıyor insan…’

Ateş Filiz Puluç Agapi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu