Kırlangıç Çığlığı PDF indir

Kırlangıç Çığlığı PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 436 sayfalık 13.5 x 23 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789750845857 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Kırlangıç Çığlığı kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kırlangıç Çığlığı PDF

Cinayet işlemek bizi insan değil, katil yapar. Bu duygudan haz almak ilkelliktir. Körebe lakaplı seri katil, 2012 senesinde işlediği on iki cinayetin ardından kayıplara karışmıştır.
 
Kurbanlarını çocuk tacizcileri içinden seçen Körebe, yeniden öldürmeye başlar. Adalete duyulan güvenin yerini linç kültürünün aldığı bir devirde gizli bir kahraman olarak görülmesi onu çok büyük bir tehdide dönüştürür. Nitekim adalet, bireylerin kendi metotlarıyle kirletemeyecekleri kadar kıymetlidir.
 
Benliğimizin farkına vardığımız an, acının pençesinde kıvrandığımız andır.
Kırlangıç Çığlığı dolambaçlı kurgusu ve yüksek temposuyla tipik bir Ahmet Ümit romanı olsa da toplumsal sorunlara karşı gösterdiği hassasiyet ve tepkiselliğiyle yazarın eserleri içinde özel bir yer edinmeyi başarıyor. Kırlangıç Çığlığı, ışık hızıyla değişen gündeme direniyor; fark etmemiz ve değiştirmek için eyleme geçmemiz gereken, kanayan yaralarımızı haykırıyor.
 
Her an uyanmaya hazır o olağanüstü dürtüyü bastırmak, insanlığın en masum haline, en saf doğasına dönmemek için senelerca ihanet ettim kendime. Kendimle birlikte bütün dünyayı da kandırdım. Neredeyse başaracaktım ama bırakmadılar, benim adıma onlar öldürmeye başladılar.
İşte bu yüzden geri döndüm

Kırlangıç Çığlığı Özeti

Kırlangıç Çığlığı PDF Oku

Kırlangıç Çığlığı PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın