Dune Çocukları PDF indir

Dune Çocukları PDF indir, Dune Çocukları kitabı 9786053756026 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Dune Çocukları kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. Children of Dune dilinde yazılmış olan Dune Çocukları kitabını 05.10.2020 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Dune Çocukları kitabını PDF indir.

Dune Çocukları PDF

TIPKI İNSAN HAYATI GİBİ, HER GEZEGENİN DE BİR BAŞLANGICI VE BİTİŞİ VARDIR.”
 
Frank Herbert, deneylerden fazla deneysel yaklaşımların had safhaya ulaştığı, tür içindeki “iyi edebiyat iyi edebiyattır”cıları bir araya getiren yeni dalga bilimkurgu akımının en mühim temsilcilerinden. Türün tüm olanaklarını, suyunu çıkarana kadar kullandığı Dune serisinin üçüncü kitabı Dune Çocukları, din ve güç arasındaki ince çizginin altını çizen sayılı romanlardan.
 
Paul’ün çöle gidişinin üzerinden dokuz sene geçmiş, çöl gezegeni artık yeşillenmeye başlamıştı. Baharat üretimi de giderek artıyordu. Bu değişimlerle birlikte çöl terk ediliyor, kök salmış âdetlerden sapılıyordu.
 
Baharatın sağladığı geleceği görme gücünden yoksun kalan Alia, İmparatorluk’u kaybetmemek adına elinden geleni yaparken, karşısında geçmişinden hesaba katmadığı rakipler bulacaktı. Çölün derinliklerinden çıkagelen Vaiz, Paul’ün dinine karşı vaazlar veriyordu. Unutulmayan kan davaları tekrar gün yüzüne çıkacaktı.
 
Paul’ün ikizleri, II. Leto ve Ganimet ise İmparatorluk’un yeni mehdileri olarak yetiştirilmekteydi. Lakin onların da kendi planları vardı.
 
Dune Çocukları, efsanesiyle uzlaşamayan bir gezegenin yörüngede kalma mücadelesi.

Dune Çocukları Özeti

Dune Çocukları Pdf Oku

Dune Çocukları Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın