Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi PDF indir

Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi PDF indir, Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi kitabı 216 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 19.5 cm boyutundadır. Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi kitabını 9786055181567 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi kitabını PDF indir.

Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi PDF

Kadın, bedeniyle, zihniyle, ruhuyla bir bütündür. Yaradılıştan gelen bu bütünlük bozulduğunda ruhsal ve bedensel hastalıklar başlar. Mutsuzluk başlar.
Bu kitapta beden-zihin-ruh tevhidini bozan bilinçaltı yazılım ve saplantıların, kadınların yaşamını nasıl olumsuz etkilediği, hatta arada bir nasıl kâbusa çevirebildiği anlatılıyor. Çözüm önerileri sunuluyor.
Nefsin ve dünyevi koşullanmaların köleliğinden kurtuluş, birinin en büyük özgürlük savaşıdır. Bu savaşı kazanan insan, “Size ruhumdan üfledim” ilahi kelamının manasına da vakıf olarak yeniden doğar, özgürce tam ve bütün olarak…
Kadınlığın Keşfi, kadınları, farklı dönem ve durumlarda (çocukluk, regl, ergenlik, evlilik, cinsellik, doğum, annelik, menopoz vb) yaşadıkları fiziksel ve ruhsal hastalıkların kaynağını keşfetmeye çağırıyor. Onları farkında olmaya, idrak etmeye davet ediyor. Onlara, kendi bedenlerini okumaları için kılavuzluk yapıyor.
Fizik bedeninizi idare eden yazılımları düzeltmek…
Dönem dönem yaşadığınız veya kronikleşmiş korkularınızdan kurtulmak… Değişim ytesirinin sizde olduğunu hatırlamak… Evliliğinizi mutlu ve neşeli hale getirmek…
Yaratılış programınızı fark edip kadınlığınızdan tatmin olmak istiyorsanız bu kitap tam size göre!

“Kadınlığın Keşfi”

Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi Özeti

Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi Pdf Oku

Ruh-Beden-Zihin Bütünlüğünde Kadınlığın Keşfi Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın