Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 PDF indir

Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 PDF indir, Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 kitabı 416 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 kitabını 9786051511726 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 kitabını PDF indir.

Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 PDF

Konusunda uzman, aile danışmanı Saliha Erdim aracılığıyla paylaşılan bu kitap, eşler arasındaki sorunlara yanıt niteliğindeki terapi yaklaşımından ziyade, olaylara yeni bir bakış açısı geliştirmek ve bulunduğunuz durumdan daha iyi durumda olunabileceğini örneklemek için yazıldı. Yani, “Daha iyi olmamanın mazereti yoktur” anlayışının bir açılımı mahiyetinde.
Piyasada örneği olmayan bir bütünlük ihtiva eden bu kitapta; her birimizin aklına geliveren, bizi uygulamaya sevk eden düşünce ve inançların dışında da farklı yaklaşımlar olabileceğini göreceksiniz.
Birinci bölümde; eşler arasındaki poblemlerin birbirlerine doğru aktarılabilmesi için gerekli temel açıklamalar bulunmaktadır.
İkinci bölüm, tamamen eşler arasında gerçek hayatta yaşanmış poblemleri, bu poblemlerin tespitini ve çözüme yönelik terapileri ifade etmektedir.
Yapılan terapilerin nasıl olumlu yanıtlar verdiğine ve aileleri dağılmaktan kurtardığına şahit olacaksınız.

Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 Özeti

Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 Pdf Oku

Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın