Güneşi Bile Tamir Eden Adam PDF indir

Güneşi Bile Tamir Eden Adam PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 68 sayfalık 13 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789944717014 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Güneşi Bile Tamir Eden Adam kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Güneşi Bile Tamir Eden Adam PDF

Ülkemizin ülkeler arası üne sahip çocuk kitabı yazarı, karikatürist, mimar, yazar ve çizer Behiç Ak çocuklar için yazdığı yeni öyküsüyle Günışığı Kitaplığı’nda! Günümüzün arada bir çılgınlığa varan arada bir
de sahip olduklarımızın değerini tümüyle unutturan aşırı tüketim eğilimlerini kendine özgü mizahi üslubuyla anlatan Behiç Ak, öyküsünü karikatür tadında renkli resimlerle destekliyor. Japonya’da
on binlerce çocuk aracılığıyla okunan, oyunları Avrupa’da sergilenen, kitaplarıyla birden fazla ülkede tanınan Behiç Ak’ın yeni öyküsü, geçmişe saygı duyarak yenilenmenin ve değişebilmenin ipuçlarıyla dolu. Büyük ufak hepimizin okuyacağı, keyifli tartışmalara neden olacak bu tatlı öykü özellikle 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerini gülümseterek düşündürecek.

Adanın ciğercisi Muammer Bey çok iddiacı ve alıngan biridir. Bunun bunun yanında, kardeşi çalışkan tamirci Kadir Bey’e de küsmüştür. Oysa her tür eşyayı, hatta kırık kalpleri bile onaran tamircinin bundan haberi yoktur. O, adalıların bozulan ne kadar eşyası varsa onarmakla uğraşır, eskileri değerlendirir, eşyaların geçmişini anlatır durur. Lakin, beyaz eşya satıcısı ve nalbur kazançlarına engel olan tamirciden hiç hoşlanmazlar. Adalılar da eski eşyadan bıkmış, yeni şeylere sahip olmak istemektedirler. Sonunda tamirciyi adadan uzaklaştırmaya karar verirler. Ama nasıl?

tüketim çılgınlığı * eski eşya * geçmişe saygı
*koruma * ekonomi * tatil * iletişim

Güneşi Bile Tamir Eden Adam Özeti

Güneşi Bile Tamir Eden Adam PDF Oku

Güneşi Bile Tamir Eden Adam PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın