Doğu Ekspresinde Cinayet PDF indir

Doğu Ekspresinde Cinayet PDF indir, Doğu Ekspresinde Cinayet kitabı 9780112873976 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Doğu Ekspresinde Cinayet kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. Murder on the Orient Express dilinde yazılmış olan Doğu Ekspresinde Cinayet kitabını 07.10.2019 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Doğu Ekspresinde Cinayet kitabını PDF indir.

Doğu Ekspresinde Cinayet PDF

Gece yarısından sonra git gide artan şiddetli tipi yüzünden Doğu Ekspresi artık yoluna devam edemeyecek durumdadır. Yılın bu zamanlarında lüks tren tamamen doludur. Ertesi sabah yapılan kontroller sonucu tüm yolcuların sağsalim trende olduğu anlaşılır. Lakin defalarca bıçaklanarak katledilen Amerikalı yolcunun kompartımanının kapısı içeriden kilitlidir.

Sonunda trende yolculuk etmekte olan Hercule Poirot cinayeti incelemeye başlar. Lakin kimi yolcular cinayetin izlerini yok edebilmek için yaşlı dedektifin dikkatini dağıtmaya çalışırlar. Poirot, kehanet sayılabilecek bir saptamayla cinayeti bir değil iki biçimde çözümlemeyi başarır.

Doğu Ekspresinde Cinayet Özeti

Doğu Ekspresinde Cinayet Pdf Oku

Doğu Ekspresinde Cinayet Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın