49 Günde TYT Matematik Kampı PDF indir

49 Günde TYT Matematik Kampı PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 240 sayfalık boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786257381857 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

49 Günde TYT Matematik Kampı PDF

Yine Yeni Yeniden
Yepyeni bir kamp ve kitapla karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Her yıl yeni bir tayfa için çıktığımız bu yolda 49 Günde TYT Matematik kampımız bizim vazgeçilmezimiz oldu ve adeta gelenekselleşti. Rehber Matematik Kanalımız ile özdeşleşen 49 Günde TYT Matematik Kampı’nı artık bu kitapla taçlandırıyoruz. Kamp videolarının milyonlar izlendiği, olağanüstü dönüşler aldığımız ve Rehber Matematik kanalı ile bütünleşen bu kamp; artık kampa özel bir araya getirilen bu kitapla daha da devleşecek.
Bu kamp ve özelinde bir araya getirilen bu kitap, tüm TYT Matematik konularını kapsamaktadır. TYT Matematiğe sıfırdan başlamak isteyenler, temelim var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler, tüm TYT Matematik konularını planlı bir biçimde tekrar edip kafamda TYT’ yi bitirmek istiyorum diyenler bu kitap ve bu kamp tam da siz değerli okurlarımız için hazırlandı.
Kitabı aldığında ilk kez kitabın çalışma takvimi ve kamp programı senin yol göstericin olacak. Konuyu önce Rehber Matematik’ ten konu anlatım videolarıyla öğrenecek, videolardaki ödevlendirmeleri bu kitaptan yapacak, geri dönütleri bizlerle paylaşacaksın. Takıldığın noktalarda soru çözüm videolarını açıp izleyebileceksin. Sözün kısası sen bu kitapta asla yalnız değilsin. Kitabı birlikte bitireceğiz. TYT Matematiğin içinden birlikte geçeceğiz.
Kitapta “Gönder Gelsin’’ testleri konu kavrama testi niteliğindedir. Konuyu sana kavratmayı amaçlamaktadır. Bu testler aracılığıyla konu eksiğini görecek ve tamamlayacaksın. ‘’Soru Avcısı’’ testleri ise çoğunluğu klasik ve orta düzey sorulardan buluşmaktedir. Yeni nesil sorulara geçişte sana önder olacaktır. ‘’ÖSYM Sorar’’ testleri ise seni zorlayacak, hepsi yeni nesil ve çıkması olabilecek sorulardan buluşmaktedir. Bu testlerle adeta sınav provası yapacaksın. Kitapta her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümüne ulaşabilirsin.
El emeği göz nuru ile bir araya getirdiğimız buram buram emek kokan bu kitapla 49 Günde TYT Matematik kampını daha etkili, daha planlı, daha eksizsiz tamamlamayı planlıyoruz. Sen de bu sürede videoları atlamadan zıplamadan ‘’Elinde kalem önünde kağıt ‘’ izlemeli, öğrendiklerinin kalıcı olması için bu kitaptan vereceğimiz ödev testlerini eksiksiz ve günü gününe tamamlamalısın. Böylelikle ilerlersen göreceğiz ki ‘’O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin.’’
O hâlde ne diyoruz ‘’Gönder, Gönder Gelsin Be Hocam’’
Yolun açık olsun,
Hoş kal, Hoşça kal…

49 Günde TYT Matematik Kampı Özeti

49 Günde TYT Matematik Kampı PDF Oku

49 Günde TYT Matematik Kampı PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın