Loki’nin Sözü PDF indir

Loki’nin Sözü PDF indir, Loki’nin Sözü kitabı 9786257442220 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Loki’nin Sözü kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. Testament of Loki dilinde yazılmış olan Loki’nin Sözü kitabını 11.08.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Loki’nin Sözü kitabını PDF indir.

Loki’nin Sözü PDF

Ragnarök… Hayatım boyunca birden fazla kötü şey gördüm; açık söylemek gerekirse birkaçını da ben yaptım. Thor’un çekiç sallayabileceğinden daha fazla kez Ölüm’ün suratına güldüğüm oldu. Ama bu öyle değildi.
 
Odin bana en başından güvenseydi işler farklı gelişebilirdi. Lakin o, Kâhin’e güvendi. Lanet olasıca onun kanına girdi ve bizi felakete sürükledi. Böylelikle Asgard’ı kaybettik ve herkes öldü; Thor, Tyr hatta Odin’in kendisi. Tabii beni de unutmamak lazım: Oyunbaz Loki.
 
Ama işte ben yine buradayım. Meğerse o olay Dünyaların Sonu değilmiş. Sadece bizim egemenliğimizin sonuymuş. Tanrıların pek çoğu kendi krallıkları çöktüğü zaman her şeyin sona ereceğini farz eder. Lakin Dünyalar gelgit gibidir, öte yandan tanrılar dalgaların altındaki kumlar gibi oradan oraya savrulur. Biz de bunun istisnası değildik. Yine de her son yeni bir başlangıçtır. Bu kez o başlangıç benim.
 
Loki’nin Müjdesi’nin devam cildi Loki’nin Sözü’nde Joanne M. Harris, tarihin en oyunbaz tanrısının Dünyaların Sonu’ndan nasıl kaçmayı başardığını, bizim dünyamıza nasıl geldiğini, genç bir kızın bedeninde nasıl hayatta kaldığını ve nasıl hem bu çılgın yeni dünyaya uyum sağlamaya hem de Asgard’ı yeniden var etmeye çalıştığını şakali bir dille, bizzat Loki’nin ağzından anlatıyor. Ve hiçbir şey Loki’nin planladığı gibi gitmiyor – her zamanki gibi. 
 
“Neil Gaiman’ın hayranları bu seriye bayılacak.” –The Metro
 
“Oldukça keyifli bir devam kitabı. Üçüncü kitabı iple çekmeye neden oluyor!” –Publishers Weekly

Loki’nin Sözü Özeti

Loki’nin Sözü Pdf Oku

Loki’nin Sözü Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın