Dijitalizm PDF indir

Dijitalizm PDF indir, Dijitalizm kitabı 240 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Dijitalizm kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Dijitalizm kitabını 9786052173237 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Dijitalizm kitabını PDF indir.

Dijitalizm PDF

Bu kitap aslında bir buluşmayı temsil ediyor. Gerçek hayatta başlayan ve sanala taşınan, sanalda başlayan ve gerçeğe taşınan bir buluşma, dijitalin kalbine başlatılan yolculuğun dokunsal hali.
Dijital pazarlama, sanal gerçeklik, sosyal platform bağımlılığı, yapay zeka, dijital iletişim, sosyal platform uzmanlığı, viral pazarlama, bloglar, influencerlar ve daha birden çok konu ele alındı.
 
Sosyal medyanın sosyolojik, psikolojik, ekonomik etkileri; insanın dijital dönüşümü ile kadim dünya nereye gidiyor? İnsan kaynakları nereye gidiyor? İş dünyası nereye gidiyor. Çocuklarımız nereye gidiyor?
Dijitalizm hem olumlu, hem de olumsuz anlamda yeni bir dünyayı işaret ediyor. Dijital dünya baş döndürücü bir biçimde büyümeye devam ediyor. Dijital insan kendine yol arıyor, amaç arıyor, dijitalleşemeyenler ise bir yerden başlamak istiyor. 
 
Bu çalışma, “Kalbi olan, vicdanı olan, ruhu olan, merhameti olan bir dijital dünyayı nasıl kurabiliriz?” sorusuna kafa yoruyor.
Elinizdeki kitabın açtığı yol, sizin de yaşamınıza heyecan verebilir. Dijital dünya ile alakalı farkındalık oluşturabilir, bu farkındalığın yolundan giderseniz etkilenen değil, etkileyen, izleyen değil izlenen olabilirsiniz. 
Teknoloji freni boşalmış bir kamyon gibi ilerliyor. İşte bu yüzden dijital dünyayı çok iyi bilmemiz gerekiyor. Teknolojinin dümenine robotlaşmamış insanı yeniden geçirmek için bu kitap mütevazı katkıdır.

Dijitalizm Özeti

Dijitalizm Pdf Oku

Dijitalizm Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın