Gecikmeli Teslimiyet PDF indir

Gecikmeli Teslimiyet PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 248 özelliğine sahip 15.04.2021 numaralı 9786050982800 dilinde yazılmış Gecikmeli Teslimiyet kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Gecikmeli Teslimiyet PDF

NeuroFormat 2.0… İyileşme mucizesinde bir üst sürüme geçiyoruz!

Sizi tebrik ederim! Sağlığınız, mutluluğunuz için güzel bir adım attınız. 
Bu kitabı almak son haftalarda kendiniz için yaptığınız en iyi şey olabilir. Tüm kalbimle inanarak dile getiriyorum: Okumayı bitirdiğinizde artık başka bir yaşamınız olacak. Başka biri olacaksınız. Tamam, size evrenin sırrını vermeyeceğim. Açıkçası evrenin sırrına ben de ermiş değilim. Ama sağlıklı, mutlu bir varoluşun sırrını, bu kitapla ellerinize bırakacağım, garanti ederim!
 
NeuroFormat Sistemi’ni kullanan yüz binlerce okurum kronik hastalıklarını iyileştirdiler, fobilerini ve bağımlılıklarını yendiler, kilo poblemlerindan kurtuldular, bir çok ciddi rahatsızlığı alt ettiler. Bu güzel şeyler yaşanırken biz de ezber bozan gelişmelere şahit olduk! 
NeuroFormat Sistemi adeta bir üst sürüme geçti! Bizim için mucize kelimesinin tanımı bile değişti. Hepsini anlatacağım… 
 
Birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz! Bu yolculukta şimdiyi iyileştirmekle kalmayacak, adeta zaman makinesine atlayıp geçmişin konusunu da değiştireceğiz! İnanılmaz ama gerçek diyeceğiniz şeyler okumaya hazır mısınız? 

Gecikmeli Teslimiyet Özeti

Gecikmeli Teslimiyet PDF Oku

Gecikmeli Teslimiyet PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın