Var Mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF indir

Var Mısın?
Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 320 sayfalık 13.5 x 21 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786057635839 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Var Mısın?
Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler
kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Var Mısın?
Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF

 
GÜÇLÜ BİR YAŞAM İÇİN
DOĞAN CÜCELOĞLU’NDAN TAVSİYELER…

 

“Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi yaşamım manalı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu… Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesinden mi? Geliştirdiğim farkındalıkların sonucu mu?”
Doğan Cüceloğlu
 
Doğan Cüceloğlu, yalnızca psikoloji kariyeriyle değil, insan yaşamına dokunan ve insana dair her hikâyeden şifa çıkarabilen bilgeliğiyle bu coğrafyanın en mühim ilim bireylerindan biri. Seksen yılı aşkın ömrünün bir birikimi olarak, şimdi herkesin merak ettiği “hayati” sorulara en içten yanıtlarını sunuyor. Herkes gibi aslında o da hâlâ savaşıyor, keşfediyor, hayata değer katıyor.

Hayatın anlamı nedir?
İnsan kendini nasıl geliştirir?
Umutsuzluk nasıl aşılır?
İçimizdeki öz nasıl görülmektedir?
Çevremiz bizi nasıl etkiler?
Kime akıl danışılır?
Yaşam neleri ödüllendirir?
 Zihin nasıl işler?
“Biz” olmak için neler yapılmalıdır?

Ömür yolculuğunda neyin mühim olduğunu anlamak, keşif ve merak duygularına sahip çıkmak bir yaşamı “kıymetli” kılmak için en mühim meziyetler içinde. Elinizdeki rehber niteliğindeki kitap, yaşamı boyunca bu meziyetlerin peşine düşmüş ve her ânına onları ilmek ilmek işlemiş Doğan Cüceloğlu’nun, Deniz Bayramoğlu ile sohbetlerinden oluşuyor ve herkese şu soruyu soruyor: “Zorluklarla başa çıkmaya, içindeki gücü keşfetmeye VAR MISIN?”
 

Var Mısın?
Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler Özeti

Var Mısın?
Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF Oku

Var Mısın?
Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın