Mişmiş Neredeymiş Mutfakta PDF indir

Mişmiş Neredeymiş Mutfakta PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 56 özelliğine sahip 04.04.2019 numaralı 9786059166591 dilinde yazılmış Mişmiş Neredeymiş Mutfakta kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Mişmiş Neredeymiş Mutfakta PDF

Herkese Merhabalar sevgili okur. Benim adım “Kanca.” Ben bir “Mişmiş”im. Biz, “Mişmişler” hemen hemen beş santimetre boyundayız. Bu nedenten, sizlerle aynı evde yaşadığımız halde bizi göremezsiniz.
 
Mişmiş de ne oluyor, dediğinizi duyar gibiyim. Aslını söylemek gerekirse, şu an büyük bir kuralı çiğniyorum. “Yüce Mişmiş” kaidelerina göre Mişmişlerin insanlarla konuşmaları yasak. Peki, ben sizinle mi konuşuyorum? Yoo, hayır. Kim demiş benim sizinle konuştuğumu? Ben size yazıyorum ve siz de şimdi benim hikâyemi okuyacaksınız.
 
Peki, ne oldu da ben size yazmaya karar verdim? Çünkü bıktım sizden. Dikkatsizliğiniz, unutkanlığınız, aceleciliğiniz… Artık yeter! Bu kadar da olmaz. Efendim? Çok mu sinirliyim? Kusura bakmayın ama sinirlenmekte haklıyım. Neden mi? Buyurun nedenlerini açıklayayım…

Mişmiş Neredeymiş Mutfakta Özeti

Mişmiş Neredeymiş Mutfakta PDF Oku

Mişmiş Neredeymiş Mutfakta PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın