Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir

Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar PDF indirme linki ile Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özeti

New York Times Çok Satanlar Liste’sinin gediklisi Brandon Sanderson’dan büyü ve maceranın doyasıya meydana geldiği çiçeği burnunda bir destan.

Taldain gezegenindeki tanınmış Kum Üstatları, kuma müthiş şekillerde hükmetmek için kadim güçleri kullanıyorlar. Lakin meşum bir pusunun ardından Kum Üstatları katledildi ve tüm Kum Üstatları içinde güçleri en zayıf olan Kenton da geride kalan yegâne Kum Üstadı olduğunu düşünüyor. Düşman dört öte yandan yaklaşır ve çember her gün daralırken, Kenton gizemli bir Karanlık Taraflı olan Khriss ile beklenmedik bir ittifak kuruyor.

Beyaz Kum, Brandon Sanderson’un her gün büyümeye devam eden Cosmere evreninin önceden hiç yayınlanmamış mühim bir kısmını gün ışığına çıkarıyor.

Beyaz Kum 1 Brandon Sanderson Akıl Çelen Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın