Babaannem Geri Döndü PDF indir

Babaannem Geri Döndü PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 160 özelliğine sahip 12.04.2021 numaralı 9786057480927 dilinde yazılmış Babaannem Geri Döndü kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Babaannem Geri Döndü PDF

Dedemin Bakkalı ve Abartma Tozu kitaplarıyla her yaştan yüz binlerce çocuğun en sevdiği yazarlardan birisi olan Şermin Yaşar’ın son kitabı Babaannem Geri Döndü yine bol bol ironi, kahkaha ve katıksız sevgi içeriyor.
7’den 70’e tüm okurların sayfalarında kendilerinden bir parça bulacağı Babaannem Geri Döndü, aslında son derece tonton ve şefkatli bir babaanne olan Hasibe Hesapoğlu’nun hiç beklenmedik bir biçimde çocuklarının evine yerleşme macerasını anlatıyor. Torununun ağzından dinleyecek olursak olaylar tam anlamıyla şöyle gelişiyor:
 
Her şey babaannemin âniden kapıda belirmesiyle başladı. Ayağında pateni, üzerinde balerin eteği ve pembe saçlarıyla bir babaanne fakat bu kadar kapıda belirebilirdi! Neredeyse bir barınağı dolduracak kadar evcil hayvanın bunun yanında legolar, yapraklar, taşlar, hayalî bir arkadaş ve daha bir sürü enteresan şeyle dolu 15 valiziyle bize yerleşmeye karar verdi!
İnsanın babaannesinin yaramaz bir çocuğa dönüşmesi çok acayipti. Bazı zaman oturup bağıra çağıra ağladı, arada bir de olur olmadık kahkahalar attı! Kıyafetleri de dostları da fikirleri de oyuncakları da birbirinden garipti.
Babaannem yüzünden ne uyuyabildik ne oturabildik ne de eğlenebildik.
Tek istediğimiz eski tonton, şefkatli babaannemizdi. Gerçek babaannemi o kadar özlemiştik ki… 
Ve tam da artık ümidimizi kestiğimiz anda işler değişti.  
Ne mi oldu? 
Babaannem geri döndü!  

Babaannem Geri Döndü Özeti

Babaannem Geri Döndü PDF Oku

Babaannem Geri Döndü PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın