Caraval 3 / Finale PDF indir

Caraval 3 / Finale PDF indir, Caraval 3 / Finale kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Caraval 3 / Finale kitabının kapağı ise 480 özelliğine sahiptir. 9786050981995 dilinde yazılmış olan Caraval 3 / Finale kitabını 07.06.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Caraval 3 / Finale kitabını PDF indir.

Caraval 3 / Finale PDF

Finale’ye hoş geldiniz. Mücadeleye değer bir aşk. Ölmeye değer bir rüya. Beklemeye değer bir son.
 
Bir deste kartın bireylerin kaderini değiştirmesinin, Legend’in tahtı ele geçirmesinin ve Tella’nın âşık olduğu gencin gerçekte var olmadığını keşfetmesinin üzerinden iki ay geçti.
 
Hayatların, imparatorlukların ve kalplerin arasında kalan Tella, Legend’a mı yoksa eski bir düşmanına mı güveneceğine karar verecek. Hayatını altüst eden bir sırrı görülmektediran Scarlett’ın imkânsızı yapması gerekecek.
 
Ve Legend onu sonsuza dek değiştirecek.
 
Caraval bitti ama belki de en büyük oyun başladı.
Bu sefer seyirci yok, yalnızca kazananlar ve her şeyini kaybedecek olanlar var.
  
Her hikâyenin dört kısmı mevcuttur: Başlangıç, orta, hemen hemen son ve asıl son. Ne yazık ki her birinin asıl sonu olmaz. Çoğu insan, her şeyin kötüye gitmeye ve durumun umutsuz hissettirmeye başladığı bölümde hikâyeden vazgeçer, fakat umuda en fazla o zaman ihtiyaç duyulur. Sadece sebat edenler asıl sonlarını bulabilirler.

Caraval 3 / Finale Özeti

Caraval 3 / Finale Pdf Oku

Caraval 3 / Finale Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın