Zürafa Dili Okulu PDF indir

Zürafa Dili Okulu PDF indir, Zürafa Dili Okulu kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Zürafa Dili Okulu kitabının kapağı ise 112 özelliğine sahiptir. 9786057490902 dilinde yazılmış olan Zürafa Dili Okulu kitabını 30.11.2020 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Zürafa Dili Okulu kitabını PDF indir.

Zürafa Dili Okulu PDF

Türkiye’de yazılan “Barış Dili” temalı ilk Türkçe çocuk kitabı olan ‘Zürafa Dili Okulu’,  Amerikalı Psikoterapist Marshall Rosenberg’in Barış Dili – Şiddetsiz İletişim yöntemini öğrencilere keyifli, keyifli ve akılda kalıcı bir biçimde aktarmak maksadıyla diyalogların ağırlıkta olduğu, gerçek yaşam emsallari üzerinden “yaşayarak öğrenme” yöntemi kullanılarak kurgulandı.
Çocuklara olduğu kadar bunun yanı sıra bir zamanlar çocuk olduğunu unutmuş yetişkinlere de Barış Dili – Şiddetsiz İletişimi eğlenerek, oyunlarla aktarmayı amacında olan ‘Zürafa Dili Okulu’,  sonunda bulunan uygulamalarla alanında kaynak bir kitaptır.

Zürafa Dili Okulu, ilk kez ilkokul öğretmenleri, öğrencileri ve ebeveynlerini de kapsayacak biçimde toplumsal bir değişime hizmet etme niyetini taşımaktadır.
 

Zürafa Dili Okulu Özeti

Zürafa Dili Okulu Pdf Oku

Zürafa Dili Okulu Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın