Warren Buffett Tarzı PDF indir

Warren Buffett Tarzı PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 376 özelliğine sahip 23.06.2021 numaralı 9786057454072 dilinde yazılmış Warren Buffett Tarzı kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Warren Buffett Tarzı PDF

Bugünün yatırımcıları ellerinin altındaki bilgi yığınına rağmen, hâlâ kâr elde etmekte zorlanıyorlar. Warren Buffett Tarzı’nın bu genişletilmiş ve güncellenmiş baskısında Hagstrom, “Omaha Kâhini”nin yatırım felsefesini perspektife yerleştirirken, onun etkili yaklaşımını kendi çabalarınıza nasıl dahil edebileceğinizi anlatıyor. Buffett’ın kişisel ve mesleki geçmişine ilgi çekici bir bakışla eğilmesinin bunun yanında Benjamin Graham ve Philip Fisher’dan Charlie Munger’a kadar Buffett’ın yatırım anlayışını etkileyen insanları da geniş bir şekildeca konu alıyor.
 
Altmış yıllık yatırım kariyeri boyunca Warren Buffett, sayısız zorlukla karşı karşıya geldi ve ilerlediği yolda benzersiz bir başarıya ulaştı. Alçakgönüllülüğü, dürüstlüğü ve entelektüel ruhu, dünya çapında milyonlarca yatırımcının sevgisini kazanırken, işini yürütme şekiline yönelik yoğun ilgiyi de beslemeye devam ediyor.
 
Bu kitabı okuduğunuzda Buffett’ın yaklaşımına aşina olacak, Coca-Cola, IBM ile Heinz’ın dahil olduğu bir çok Berkshire Hathaway yatırımında nasıl hareket ettiğini ilk elden keşfedeceksiniz. Rasyonel kararlar vermeyi öğrenmenin önemini, Buffett’ın odaklı yatırım tarzının portföy yönetimini nasıl büyük ölçüde basitleştirdiğini ve tüm bunları nasıl bir araya getireceğinizi görecek, üstelik uzun vadeli yatırımda sabrın rolü ile ilgili da temel bilgiler edineceksiniz.
 
Bu edisyonda bulabileceğiniz yeni gelişmeler:
 
• Buffett gibi uzun vadeli bir yatırımcı gibi nasıl düşünülür?
• Çoğu yatırımcının para kaybetme acısını aşma eğilimi olan “kayıptan kaçınma”, neden yatırımcıların üstesinden gelmesi gereken en büyük önüne geçerden biridir?
• Piyasadaki iniş çıkışlar karşısında rasyonel davranmak neden Buffett’ın yatırım başarısının anahtarı olmuştur?
• Buffett’ın yakın tarihte H.J. Heinz’a ve IBM hissesine yaptığı yatırımların analizleri
 
 
“Tartışmasız en mühim yatırım kitabı… Warren Buffett ile ilgili her şeyi bildiğinizi kafanızı yoruyorsanız, bu kitaptan öğreneceğiniz çok şey var.”
FORBES
 
“Birçok kişi aracılığıyla dünyanın en büyüğü olarak kabul gören bir yatırımcının metotlarınin müthiş yararlı bir anlatımı.”
—THE WALL STREET JOURNAL
 
Warren Buffett Tarzı, Buffett’ın kariyerini anlatırken yatırım teknikleri ve metotlarınin nasıl geliştiğine dair mühim örnekler sunuyor. Bunun yanı sıra, eşsiz performans kaydını oluşturan kilit yatırım kararlarını da gözler önüne çıkarıyor.”
PETER S. LYNCH, Borsa’da Tek Başına ve Kazanmayı Öğren kitaplarının yazarı
 
“Robert Hagstrom, Warren Buffett’ın stratejilerinin derinlemesine bir incelemesini sunarken, başarısına katkıda bulunan başlıca menkul kıymetlerin her birini seçmesinin ardındaki ‘neden ve nasıl’ı açıklıyor. Onun bilgeliği ve felsefesi de bu kapsamlı, enteresan ve okunabilir kitabın bir parçası.”
JOHN C. BOGLE, Vanguard Grubu’nun kurucusu ve emekli CEO’su
 
“Buffett’ın yatırım stratejisinin yeni ekonomiye uygulanmasına ilişkin kapsamlı bir kaynak.”
—FORTUNE
 
“[Bu] kitabın popülaritesi, ne denli doğru analiz ettiğinin ve verdiği tavsiyelerin değerinin bir ispatıdır.”
BILL MILLER, ClearBridge Yatırımları’nın yan kuruluşu LMCM’nin Başkanı ve Baş Yatırım Sorumlusu
 
“Harikulade. Buffett, öğütlediği şeylerle çok gözleri üstüne topluyor, fakat önceden hiç kimse onun uyguladığı şeyi Hagstrom’dan daha iyi tanımlayamamıştı. İşte size, satın aldığı her büyük hisse senedi ve onu neden satın aldığının içyüzü. Büyüleyici.”
—JOHN ROTHCHILD, Borsayı Yenmek kitabının yazarı
 
 “Buffett’ın ilkelerini Hagstrom’dan daha iyi anlatan halen çıkmadı.”
TIME
 
“Ekonominin gidişatı, firmaların performansı ve borsanın iniş çıkışları içindeki ilişkiyi merak eden aşağı yukarı herkes burada enteresan bir şey bulacaktır.”
THE ECONOMIST
 
“Robert Hagstrom sana, incelikle işlenmiş fikirlerin, anlaşılır yazıların ve hepimizin yaşamın en merak uyandıran, en göz korkutucu görevlerinden birinde –yatırım yapmakta– daha başarılı olmamıza kolaylık sağlayan basit stratejiler için teşekkür ederim.”
—JANET LOWE, Warren Buffett Speaks kitabının yazarı
 
“Robert Hagstrom, ‘dünyanın en büyük yatırımcısı’nın bize nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor.”
—KAY BOOTH, Cappello Waterfield & Co., LLC Genel Müdürü
 
“Robert Hagstrom, Buffett’ın yaklaşımını daha kapsamlı bir bağlama yerleştirerek, yalnızca Ben Graham’dan Phil Fisher’a kadar bu yüzyılın yatırım devlerinin anafikirlerini yakalamakla kalmıyor, bunun yanı sıra onun içgörülerinin dayandığı temelleri açık bir biçimde açıklıyor. Bu yalnızca bir yatırım kitabı değildir; bu bir yatırım kütüphanesidir.”
—CHRIS DAVIS, Davis Advisors, Portföy Yöneticisi

Warren Buffett Tarzı Özeti

Warren Buffett Tarzı PDF Oku

Warren Buffett Tarzı PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın