E-Kitap

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları Kitabı PDF indir

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları Kitabı PDF

Kitap ismi Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları kitabını PDF indirmeden önce sizlere Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları Özet

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları kitabının yazarları Chris Stevens olan ve 228 sayfalık kitap 2013 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları PDF indir

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları kitabını yazımızın alt bölümünden Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları kitabını indirebilirsiniz.

Şimdiye dek yapılmış en başarılı uygulamaların altında yatan sırları keşfetmeye hazır olun!

Angry Birds, Doodle Jump, Harbor Master, Pocket God ve diğerleri… Tüm dünya çapında milyonların tutkusu durumuna gelen bu uygulamaların yaratıcıları kimler? Nasıl kazanıyorlar? Neden kaybediyorlar?..

Uygulama yaratıcılarının ortak bir özelliği var: Akıllı, tutkulu ve hayalperestler. Onlar uyurken bile banka hesaplarına para yağmaya devam ediyor. Ama onların dünyasında her şey o kadar da tozpembe değil.

Çok kısa sürelerde milyon dolarlar kazanıp kaybetmenin olabilecek olduğu, ilk on listesinden düşmenin silinip gitme manasına geldiği bir dünya düşünün… Girişimci sermayedarların yeri geldiğinde bir uygulama için milyon dolarlar harcadıkları ve on beş yaşındaki çocuklara boyun eğdikleri enteresan, karmakarışık bir dünya…

Uygulama Zenginleri’nde, uygulama tasarımcısı ve teknoloji yazarı Chris Stevens, en başarılı uygulama geliştiricilerinin hikâyelerini tüm gerçekliğiyle kaleme alıyor. Yazılımlarıyla yaşamımızı değiştiren uygulama dâhilerinin çok özel dünyasının kapılarını açıyor.

Uygulama Zenginleri App STore’dan Servet Kazanan Uygulama Geliştiricilerinin Sırları Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu