Emily 1 L. M. Montgomery Kitabı PDF indir

Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları

Babası ile birlikte ufak bir çiftlikte yaşamını sürdüren Emily Starr’ın yaşadığı beklenmedik bir olay, yaşamındaki büyük değişimin habercisi olur.

Yeni Ay Çiftliği’ne gönderilen Emily; sert mizaçlı Elizabeth Teyze, sevgi dolu Laura Teyze ve arkadaş canlısı Kuzen Jimmy ile yaşamaya başlar.

Emily enteresan bir biçimde Yeni Ay’ın büyüsüne kapılsa da kendini oraya ait hissedebileceğinden emin değildir. Lakin kısa süre sonra hırçın ama iyi kalpli Ilse, muhteşem çizimler yapan Teddy ve evin azimli yardımcısı Perry, Emily’nin en yakın dostları olurlar.

Emily artık Yeni Ay Çiftliği’nde yeniden hayat bulacak ve kendini evinde hissedecektir.

Emily 1 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın