Dune Sapkınları PDF indir

Dune Sapkınları PDF indir, Dune Sapkınları kitabı 9786257737159 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Dune Sapkınları kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. Heretics of Dune dilinde yazılmış olan Dune Sapkınları kitabını 29.10.2020 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Dune Sapkınları kitabını PDF indir.

Dune Sapkınları PDF

Frank Herbert, deneylerden fazla deneysel yaklaşımların had safhaya ulaştığı, tür içindeki “iyi edebiyat iyi edebiyattır”cıları bir araya getiren yeni dalga bilimkurgu akımının en mühim temsilcilerinden. Türün tüm olanaklarını, suyunu çıkarana kadar kullandığı Dune serisinin beşinci kitabı Dune Sapkınları, inanç ve inançsızlık arasındaki çizgiyi soluklaştıran, epik serinin sonuna bir kala taşları yerinden oynatan bir eser.
 
Tanrı İmparator II. Leto’nun üç bin beş yüz yıla yakın süren hükümdarlığının son bulmasının üzerinden bin beş yüz yıl geçti. Altın Yol için yaptığı bu fedakârlıktan sonra insanlar II. Leto’nun “gerçekten de” ölüp ölmediğinden hâlâ emin değillerdi ve İmparatorluk harap olsa da Altın Yol’u sıkı sıkıya takip etmeye devam edeceklerdi.
 
Dağılış sonucu milyonlarca insan parçalanan medeniyeti terk ederek uzayın bilinmeyen köşelerine dağılmışlardı. Artık Rakis denen Arrakis yine çölleşmişti ve kum solucanları ölmekteydi. Bu arada, Kayıp Olanlar gücü ellerine geçirmek için geri dönmüştü. Hizipler, İmparatorluk’tan arta kalanın kontrolünü ele geçirmek için yarışırken Rakis’te Sheeana adında bir kız tüm dikkatleri üstüne çekmişti çünkü son Tanrı İmparator’un söz ettiği kehaneti gerçekleştirebiliyordu: Kum solucanlarını kontrol etmek.
 
Tüm bunlar olurken Bene Geseritler’in önünde iki seçenek vardı: Ya gizli manipülatörler olarak, hayatta kalmaya çabalayan insanlığın aynı yolda ilerlemesini yönlendirmeye devam edip gerilimi azaltacak veya Altın Yol’u kabul edip insanlığı yok olma tehlikesinden uzak yeni bir geleceğe götüreceklerdi.
 
“Şahane planlanmış bir eserin heybetli bir parçası. Fevkalade!” –Los Angeles Herald Examiner

Dune Sapkınları Özeti

Dune Sapkınları Pdf Oku

Dune Sapkınları Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın