Pia Mater PDF indir

Pia Mater PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 424 sayfalık 13.5 x 21 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786059367509 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Pia Mater kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Pia Mater PDF

PİA MATER, bir roman fakat bildiğimiz romanlardan çok değişik. Yazarın tanımlaması ile o bir Nöro-Roman. Bir sinirbilimci olan Serkan Karaismailoğlu önceden yayımlanmış olan Kadın Beyni Erkek Beyni ve Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum adlı kitaplarından sonra ilk defa bir roman denemesiyle okuyucunun karşısına çıkıyor. Lakin bu kitabında da gene bilim var. Bildiğimiz roman kurgusunun içine ustalıkla yerleştirilen bu bilimsel veriler, roman kahramanlarının eşliğinde bir hikâyeye dönüşüyor.
Macera, bilim ve heyecanlı bir kitap okumak istiyorsanız PİA MATER tam size göre. Elma Yayınevi bir ilki daha buluşturuyor okuruyla; Serkan Karaismailoğlu ve Nöro-Roman…
Nöro-Roman: Sinirbilimsel gerçeklerin, belli bir kurgu ve hayali karakterler eşliğinde okuyucuya sunulduğu bir roman türüdür.
 

Adam bir türlü anlamıyordu. Beyin üzerine onlarca kitap ve araştırma okumuştu. Bu hususta kendisini mühim bir biçimde geliştirmişti ama gene de anlayamıyordu. Nasıl olur da bir başka insanı bu kadar net içinde hissedebilirdi ki. Onu gördüğü her an, sahip olduğunu sandığı bütün organlarının aslında ne kadar bağımsız ve başına buyruk olduklarını bir kez daha hissediyordu. Yıllardır birlikte yaşadığı kalbi artık başkası için atıyordu, beyni desen fazlatan olay yerini terk etmişti. Kendi hücreleri bile dinlemiyordu adamı. Bir insanın hücresi neden bir başkası için kendi vücuduna ihanet ederdi ki… Ama adam bir şeyden fazla emindi. Tüm hücrelerinin kendisini terk edeceğini de bilse, onu gördüğü tek bir anı bile dünya çapında hiçbir şeye değişmezdi.

Pia Mater Özeti

Pia Mater PDF Oku

Pia Mater PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın