Harry Potter ve Melez Prens PDF indir

Harry Potter ve Melez Prens PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9789750809958 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip Kutlukhan Kutlu numaralı 06.09.2019 dilinde yazılmış Harry Potter ve Melez Prens kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Harry Potter ve Melez Prens PDF

“İşte orada, okulun tepesinde, gökte asılı duruyordu: o yılan dilli, parıl parıl parlayan yeşil kafatası; Ölüm Yiyen’lerin bir binaya girdiklerinde… birilerini öldürdüklerinde arkalarında bıraktıkları işaret…”
Büyücüler dünyasında devam eden karmaşa artık Muggle’ların dünyasını da etkilemeye başlamıştır. Harry Potter, Hogwarts’taki altıncı yılını Feci Yorucu Büyücülük Sınavlarına hazırlanarak geçireceğini düşünmektedir. Artık Quidditch takımının da kaptanıdır. Lakin Diagon Yolu’ndaki okul alışverişi sırasında Draco Malfoy’un bir şeyler çevirdiğini fark eder. Lord Voldemort’un geçmişiyle alakalı birden fazla bilinmeyen görülmektedirken öte yandan da Malfoy’un neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışan Harry’yi yine zor günler beklemektedir.

Harry Potter ve Melez Prens Özeti

Harry Potter ve Melez Prens PDF Oku

Harry Potter ve Melez Prens PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın