Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Kitabı PDF indir

Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Timaş Yayınları Kitap Özeti

Seni suların içinden çekip çıkardı kalbim,
Musa koydum ismini,
Bir göz aydınlığısın benim için,
Nil, bir kandil gibi astı seni içime.
Musa koydum ismini,
Seni sulardan çıkardım

Güzellik, bereket, iyilik ve cömertlik onda toplanmıştı. Asiye alçakgönüllüydü, cesurdu. Kavgaları yatıştırıp anlaşmazlıkları çözen, başkalarının selameti için kendini feda eden, haksızlığa isyan edendi o. Bir sütun gibi, çatıyı kurup taşıyandı. Yürüyen bir nehir gibiydi Asiye. Sudan gelen ve suyun içinden git gide artan hikmete kucak açan.

Çöl/Deniz ve Siret-i Meryem kitaplarında, insanlık tarihinin emsalsiz kadınlarının hayatlarını kaleme alan Sibel Eraslan, bu kez Hz. Musa’ya annelik eden Nil’in Melikesi Hz. Asiye’yi konuk ediyor satırlarına.

Nil’in Melikesi Sibel Eraslan Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın