Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Kitabı PDF indir

Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları Kitap Özeti

Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları

Yıl 1911…

İslam alemi tam anlamıyla bir keşmekeşin içinde. Yüzlerce politik-ekonomik-kültürel ve bilimsel sorunla boğuşan Müslümanlar, bir ümit ışığı aramakta.

O yıl, tüm İslam dünyasından binlerce alim, Şamda bir ismi dinlemek üzere bir araya geldi.

Ve zamanın ışığı Bediüzzaman, Şamdaki Emeviye Camiinin minberinden Hutbe-i Şamiye adıyla anılan, Müslümanların maddi ve manevi hastalıklarını teşhis eden ünlü hutbesini irad etti.

Yıl 2011. Tam yüz yıl sonra, Hekimoğlu İsmail, kendine özgü üslubu ile, Bediüzzamanın sunduğu reçeteleri yeniden ele alarak şerh etti: Yüz Yıllık Müjde…

Yüzyıllık Müjde: Hutbe-i Şamiye Hekimoğlu İsmail Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın