Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir

Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar PDF indirme linki ile Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özeti

“Neden beni kimse anlamıyor ama herkes benden hoşlanıyor?”

Einstein’ın ünlü E=mc2 denklemini bilmeyen yoktur. Lakin kendisinin de dile getirdiği gibi denklemin önemini ve devrimci niteliğini; ve Einstein’ın bilime yaptığı katkıları tam anlamıyla anlayanların sayısı da bi hayli azdır.

Kendi Sözleriyle Einstein, muhteşem çizimler ve fotoğraflarıyle Einstein’ın çalışmalarını ve bu çalışmaların dünyamız yönünden önemini Einstein’ın kendi kelimeleriyle ortaya koyuyor. Kitap, Einstein’ın ışığın doğası, ışığın hızı, özel görelilik kuramı, Brown hareketi üzerine yapmış olduğu çığır açıcı çalışmalardan alıntılanan metinleri ve bilim, din, politika ve felsefe ile ilgiliki görüşlerini içeriyor.

Kendi Sözleriyle Einstein, renkli kişiliği ve koşulsuz insan sevgisiyle tüm zamanların en zeki ve büyük düşünürlerinden birisi olan Albert Einstein’ı tanımak ve onun izinden gitmek isteyenler için müthiş bir kitap.

Kendi Sözleriyle Einstein Anne Rooney Akıl Çelen Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın