Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir

Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar PDF indirme linki ile Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özeti

Başarısız bir öğrenci olan Tsukune Aono hiçbir liseye kabul edilmez ve şans eseri, insan görünümündeki öğrencilerin her birinin farklı türde birer canavar olduğu Yokai Akademisine girer. Buradaki öğrencilerin enteresan durumunu fark eden Tsukune tam oradan kaçmayı düşünürken okulun en güzel kızı olan Mokayla karşılaşır, Moka daha ilk karşılaşmalarında bir anda kendini onun boynuna atıverir. Lakin Mokanın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir!

Hokuto canavarlar ve bireylerin bir arada yaşamasına engel olmak için uğraşırken, Tsukune kendi sınırlarını zorlayarak ona karşı çıkar. Kolyesinin mührünü kendi başına açan Moka da onun yardımına koşar ama Sonsuz Karanlık Sunağına kaçan Hokuto, büyük ara dünyayı yok eder! Ortaya çıkan şok edici gerçekler acaba ne olabilir?

George Friedmanın yazdıklarını okumak sihirli bir küreye bakmak gibi.

– The New York Times Magazine

Rosario + Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Akihisa İkeda Akıl Çelen Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın