Kedilerin Kaybolma Mevsimi PDF indir

Kedilerin Kaybolma Mevsimi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 96 sayfalık 13 x 20 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789944717137 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Kedilerin Kaybolma Mevsimi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kedilerin Kaybolma Mevsimi PDF

Her yaştan okurun sevdiği, özellikle “kedili” öyküleriyle tanınan karikatürcü, yazar Behiç Ak, yine mahalle yaşamına ilişkin bir öyküyü mizah dolu, özgün üslubuyla anlatıyor. Güneşi Bile Tamir Eden Adam ve Alaaddin’in Geveze Su Boruları adlı öykülerinden sonra Günışığı Kitaplığı için yarattığı bu üçüncü kitabında, insanı, kedilerle kurduğu ilişki üzerinden anlatırken, ufak okurları değişikliklar, birlikte yaşam ve uyum üzerine düşündürüyor. Çocuklar sürprizlerle dolu bu neşeli kitabı
çok sevecekler.

Kendini dünya çapında olup biten her şeyden sorumlu hisseden ufak Sevgi’nin onun gibi çekingen kedisi Titrek, tam 18 Haziran günü kayboluverdi. Üstelik, patavatsız Nazan Hanım’ın kedisi Arsız, soğuk bir insan olan Nurten Hanım’ın kedisi Buz, çevik koşucu İbo’nun kedisi Kırlangıç, yavaşlığıyla tanınan Suat Bey’in kedisi Miskin’le mahalledeki birkaç birinin kedisi daha aynı gün buhar olup uçmuştu adeta.

Peki ama, sahiplerine benzeyen bunca kedi nereye gitmişti? Küçük Sevgi araştırmaya başlar…

Kedilerin Kaybolma Mevsimi Özeti

Kedilerin Kaybolma Mevsimi PDF Oku

Kedilerin Kaybolma Mevsimi PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın