9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık Kitabı PDF indir

9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık PDF indirme linki ile 9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık Kitap Özeti

9. Sınıf English Course Book Ankara Yayıncılık

Sevgili Arkadaşım,
Lisenin ilk basamağı olan 9. sınıf bazı dersleri ilk kez görecek olduğun için bi hayli mühim. Bu dersler her ne kadar önceki senelerda gördüğün derslerle temellendirilmiş olsa da başarı kaydedebilmek, öğrendiklerini zihin belleğine yerleştirebilmek için dikkatli bir dinleyici olmanın yanında özenli ve düzenli bir biçimde ders çalışmalı, konu tekrarı ile derste işlediğin konuları pekiştirmelisin.

Aynı zamanda konuları iyice kavrayıp bol soru çözmek sana hem okul derslerindeki başarında hem de 12. sınıfta gireceğin Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nda büyük avantaj sağlayacak. 9. Sınıfta ders çeşitliliğinin fazla ve ders içeriklerinin önceki senelera göre daha kapsamlı olduğu bilinmekte. Biz de ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak A1-A2 Seviyelerini kapsayan, konu bazlı kelime bölümleri ve okuma parçaları ile güçlendirilmiş bu İngilizce kitabını siz değerli okurlarımıza konuları her yönüyle işleme ve ekstra alıştırma çözme imkânı sağlaması için bir araya getirdik. Kitapta bulunan aktiviteler senin müfredata uygun konular içinde İngilizce gramer, kelime, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini geliştirirken hedef kazanımları da edinmeni sağlayacak biçimde dizayn edilmiştır.

Konu anlatımları kendi başına çalışmak isteyen öğrencilerimiz de düşünülerek Türkçe yapılmıştır, fakat alıştırma yönergeleri, gerek okuldaki sınavlarda, gerekse hazırlanmayı planladıkları YKS sınavlarında olduğu gibi İngilizce olarak bulunmaktadır.

ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak bilmeni istedik ki başarının tek yolu başaracağına İNANMAKTIR!

Yorum yapın