Kaygısız Beyin Beyninizi Dönüştürerek Kaygı, Panik ve Endişeden Kurtulmanın Yolları PDF indir

Kaygısız Beyin
Beyninizi Dönüştürerek Kaygı, Panik ve Endişeden Kurtulmanın Yolları PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786058001657 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip Selçuk Uzman numaralı 30.04.2020 dilinde yazılmış Kaygısız Beyin
Beyninizi Dönüştürerek Kaygı, Panik ve Endişeden Kurtulmanın Yolları
kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kaygısız Beyin
Beyninizi Dönüştürerek Kaygı, Panik ve Endişeden Kurtulmanın Yolları PDF

Kaygı ve korku, en yaygın duygulardandır ve sanılanın aksine her insan bu duygularla kendi kendine baş edebilir.
 
Bunun için endişe ve korkularınızın kökeninde yatan beyin süreçlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. İşin iyi tarafı, bu beceriyi tıpkı diğer yaşamsal beceriler gibi öğrenebilirsiniz.
 
Kaygınız arttığında, paniklediğinizde veya endişelendiğinizde beyninizde neler olur? Araştırmalar, endişe oluşumunda beyinde çok mühim iki yapının olduğunu ortaya koyuyor: Amigdala ve korteks. Bunlardan biri “savaş veya kaç” tepkilerinizi kontrol ederken, diğeri endişe, takıntı ve zihinsel tekrarlamaları düzenler.
 
O hâlde, beyninizdeki bu süreçleri kontrol altına almak için siz neler uygulayabilirsiniz?
 
Kaygısız Beyin; güncel sinir bilim çalışmalarını referans alarak, özgün ve işe yaradığı ispatlanmış çözüm önerileriyle endişe problemlerinin aşılmasına yardımcı olmayı vadediyor. Elinizdeki kitapla, endişenın beyinde nasıl oluştuğunu keşfedecek; endişelı düşünce ve tepkilerinizi kontrol altına almaya yönelik faydalı ipuçları bulacaksınız. Artık müthiş yeteneklere sahip beyniniz, size karşı değil; sizin için çalışmaya başlayacak. Hayatınızdaki ufak ve olumlu değişikliklerle, kelimenin tam anlamıyla beyninizi “yeniden yapılandırarak” endişelarınızı dindirebilir; cesur ve sağlıklı bir biçimde yaşayabilirsiniz.

Kaygısız Beyin
Beyninizi Dönüştürerek Kaygı, Panik ve Endişeden Kurtulmanın Yolları Özeti

Kaygısız Beyin
Beyninizi Dönüştürerek Kaygı, Panik ve Endişeden Kurtulmanın Yolları PDF Oku

Kaygısız Beyin
Beyninizi Dönüştürerek Kaygı, Panik ve Endişeden Kurtulmanın Yolları PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın