E-Kitap

Karen Fogg’un E-Postalları Kitabı PDF indir

Karen Fogg’un E-Postalları Kitabı PDF

Kitap ismi Karen Fogg’un E-Postalları olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Karen Fogg’un E-Postalları kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Karen Fogg’un E-Postalları kitabını PDF indirmeden önce sizlere Karen Fogg’un E-Postalları kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Karen Fogg’un E-Postalları Özet

Karen Fogg’un E-Postalları kitabının yazarları Doğu Perinçek olan ve 212 sayfalık kitap 2005 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Karen Fogg’un E-Postalları PDF indir

Karen Fogg’un E-Postalları kitabını yazımızın alt bölümünden Karen Fogg’un E-Postalları PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Karen Fogg’un E-Postalları kitabını indirebilirsiniz.

Karen Fogg’un e-posta yazışmaları, AB-Türkiye ilişkilerinin röntgenini veriyor. AB’nin Stratejik Hedefi: “Türk Devletinin ve Tarihinin Hakkından Gelmek”..
Kültürel Görev:
“Türkiye Gençliğinin Milli Kimliğini Tahrip Etmek”.. Siyasal Görevler: Kıbrıs, Ege, Diyarbakır Merkezli Beylik vb. Kullanılacak Kuvvetler: “Uyuyan Köpekler”… Örgütlenme: Karen Fogg Şebekesi… Eylem Biçimi: Uslu Muhalefetten Toplumsal Patlamalara.. Örgütlenme ve Çalışma Biçimi: Gizli, Sinsi, Şifreli, Kodlu.. Karen Fogg’u Kimler, Nasıl Savundu?..
Avrupa Birliği Kapısındaki Türkiye… Karen Fogg’un e-postalarından Seçmeler…

Karen Fogg’un E-Postalları Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu