Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Kitabı PDF indir

Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları Kitap Özeti

Gökkuşağından ormanlar dikiyorum şimdi
Bütün renkleri geri getirmeye geliyorum
Ölümümle yaşamımı geri getirmeye geliyorum
Cennette seni bekliyorum
Belki dirilir gönlümün yalnızlığı
Hepsi bir aşk hikâyesi
 
Hilal…

Akhisarlı zeytinyağı tüccarı bir ailenin, kuşaklardır iyi yetişmiş, görmüş geçirmiş bir neslin son halkası, şehrin en itibarlı adamlarından İsmail Beyin kızı.

Biraz şımarık, biraz garip, başı renklerle, içindeki seslerle dertte olan Hilal.

Ailesinin herkesten, hemen hemen kendilerinden bile sakladığı “gerçek”le şizofren Hilal.

Ve Alparslan…

Akhisar’ın bir başka güç sahibi ailesinin, tütün tarlalarına hükmeden Halil Ağanın oğlu.

Babasının eli kolu, her şeyi, geleceği, soyunun yürüyeceği kişi.

Ama itaatkâr, hayalperest üstelik âşık Alparslan. Gönlünü mevsimlik işçi olarak tarlalarında çalışan güzel Zeliha’ya kaptıran ama iradesini eline alamayan Alparslan.

İnsanoğlu, bir başkasının menkıbesine gerçekten nüfuz edebilir mi? Hayat kimin seçimleriyle belirlenir? Hayal ve gerçek içindeki sınırı kim çizebilir? 

Bahadır Yenişehirlioğlu, Son Hasat’ta kendi seçimlerinden mahrum bırakılmış iki karakter üzerinden insanoğlunun güç, itibar, makam ve mevki arzusu karşısındaki zaaflarını sorguluyor.

Kendilerine rağmen ailelerinin seçimiyle bir araya getirilen Hilal ve Alparslan’ın hikâyesinden herkesin yaşamını altüst eden bir dram ortaya çıkmakta.

Çarpıcı ve etkileyici kurgusuyla Son Hasat, Bahadır Yenişehirlioğlu’nun kaleminden… 

Son Hasat Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın