Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk PDF indir

Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 96 özelliğine sahip 26.10.2020 numaralı 9786059166850 dilinde yazılmış Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk PDF

“Gözlüklü Çocuk, göz açıp kapayıncaya dek bizi gezegenin iki kutbundan birine getirdi. Etrafımız alabildiğine beyazdı. Kuzey Kutbu olduğunu tahmin ediyordum. Her ne kadar güneş olsa da önceden böyle bir soğuk gördüğümü hatırlamıyorum. Büyük bir derin dondurucunun içindeydim adeta. Çevremizde bir tane bile görmesek de penguenler gibi birbirimize sokulup ilerliyorduk. Bir yandan da etrafımı izliyordum. Beş ay önce çöl sıcağındaydık, şimdiyse dünyanın en soğuk noktalarından birinde. Üstelik her an dünyanın en büyük kara etoburu kutup ayısıyla burun buruna gelebilirdik.”
 
Sinan Yaşar’ın Çetin Ceviz üçlemesinin bu kitabı Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk –  Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikâyesi’nde sıfırdan doğan kardeşlik bağlarını, gezegenin en zorlu coğrafyalarındaki olağanüstü maceraları ve doğanın bilime nasıl ilham verdiğini okuyacaksınız.  

Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk Özeti

Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk PDF Oku

Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın