Hayatı Yeniden Keşfedin PDF indir

Hayatı Yeniden Keşfedin PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 456 sayfalık 13.5 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789759893743 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Hayatı Yeniden Keşfedin kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Hayatı Yeniden Keşfedin PDF

• Aşırı vicdan ve hayır diyememek yüzünden kendi gereksinimleriniza sıra gelmiyor mu?
• Terk edilmekten korktuğunuz için ilişkilerde çok mu altta kalıyorsunuz?
• Sağlığınızı kaybetmek, aklınızı kaçırmak, parasız kalmak, uçağa binmek gibi korkularınız yaşama sevincinizi yok mu ediyor?
• Hayatınız işleri yetiştirmeye çalışmakla mı geçiyor?

Tatmin etmeyen ilişkiler, evhamlarla dolu bir hayat, nedensiz yere diğerlerinden aşağı hissetmek…Bütün bunlar fark etmeden kabul ettiğimiz inanışlarımızı değiştirerek çözülebilir. Bu kendi kendine zarar verici düşünme ve hissetme kalıplarına “şema” adı verilmektedir. Hayatı Yeniden Keşfedin, mutluluğa ulaşmanızı engelleyen bu girdaplardan nasıl kurtulacağınızı gösteriyor.
Kişiliğe işlemiş ve nasıl tedavi edileceği zor sorunlar için geliştirilen ve etkinliği bilimsel olarak ispatlanmış Şema Terapi’nin yaratıcılarından Jeffrey E.Young ve Janet S.Klosko, ilaçların yardımı ve uzun süren geleneksel terapiler olmadan, şemalarınızı testler aracılığı ile fark edip,Bilişsel Terapinin devrim niteliğindeki ilkeleri ile değiştir

Hayatı Yeniden Keşfedin Özeti

Hayatı Yeniden Keşfedin PDF Oku

Hayatı Yeniden Keşfedin PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın