Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786051981833 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 04.06.2021 numaralı The Midnight Library dilinde yazılmış Gece Yarısı Kütüphanesi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF

42 DİLE ÇEVRİLEN ULUSLARARASI ÇOKSATAN
 
2020 GOODREADS YILIN EN İYİ ROMANI
 
“Yaşamla ölüm içinde bir kütüphane var,” dedi. “Bu kütüphanedeki raflar sonsuza kadar gider.  Her kitap yaşamış olabileceğin başka bir yaşamı yaşama şansını sunar sana. Farklı seçimler yapmış olsan, şu an nasıl bir yaşamın bulunacağını görürsün…
Pişmanlıklarını telafi etme şansın olsaydı, bazı konularda farklı davranır mıydın?”
 
Nora Seed berbat halde. Kedisi öldü. İşinden kovuldu. Abisi onunla konuşmuyor. Kimsenin ona ihtiyacı yok. Art arda alınmış kötü kararların neticesinde bir kütüphanede buluyor kendini. Zamanın hiç akmadığı bir gece yarısı kütüphanesinde, sonsuz sayıda kitabın ortasında… Kitapların her birinde Nora’nın değişik bir yaşamı yazılı. Başka kararlar verseydi yaşamış olabileceği hayatlar. Farklı kariyerler, farklı eşler, farklı arkadaşlar, farklı şehirler içinde gidip gelen Nora’nın aklı sorularla doluyor. Mutluluk yalnızca mühim sandığımız seçimlerde mi gizli? Yanlış giden her detayın sorumlusu gerçekten biz miyiz? Hayatı yaşanılır kılan ne? Yanlış bir karar insanın tüm yaşamına mal olabilir mi?
İngiliz edebiyatının mühim isimlerinden Matt Haig; Nora’nın pişmanlıklara, ihtimallere ve yeniden seçme imkânına dair çıktığı bu yolculukta, ona eşlik edecek okurlara sürükleyici ve insanın en temel poblemlerinı konu alan bir kurgu sunuyor.
 
“Değişmesini istediğimiz bir dünya çapında hep birlikte sıkışıp  kalmışken, tam zamanında yazılmış bir modern çağ masalı, günümüzün Şahane Hayat’ı.”
Jodi Picoult
 
“Kitapların yaşamı değiştirme gücünü kutlayan, içtenlikle ve mizahla yazılmış, baştan çıkarıcı bir roman.”
Sunday Times
 
“Matt Haig sözcükleri konserve açacağı gibi kullanıyor. Konserve de biziz.”
Jeanette Winterson

Gece Yarısı Kütüphanesi Özeti

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF Oku

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın