Mavi Kanatlar PDF indir

Mavi Kanatlar PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz De blauwe vleugels sayfalık 232 boyutunda 9786050837124 özelliğine sahip Martijn van der Landen numaralı 04.03.2021 dilinde yazılmış Mavi Kanatlar kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Mavi Kanatlar PDF

“Biz öyle sıradan kardeşler değildik. Biz turna kuşu kardeşleriydik. Filizcik’i kendini evinde hissettiği tek yere, ailesinin yanına götürüyorduk.”

Sevgi ve sorumlulukla birbirine bağlanmış iki kardeş…
Kardeşi Josh’tan beş yaş büyük olan Jadran, fiziki olarak Dev lakaplı olacak kadar iridir fakat kardeşinden ve diğer çocuklardan daha ufak bir kalbe sahiptir. Yine de bu durum onlara engel olmaz. İki kardeş, buldukları yaralı turna kuşuna, ailesini Güney’e kadar takip edebilmesi için, yeniden uçmayı öğretmek isterler. Annelerinin müzikallerde oynadığı zamanlardan kalan büyük mavi kanatları takarlar ve turnaya nasıl uçacağını göstermek için yükseğe tırmanırlar. Josh, ısrarcı kardeşi yüzünden talihsiz bir kaza geçirdiğinde her şey değişir. Jadran, birlikte yaşamaya devam edemeyecek kadar tehlikeli görünürken ailesiyle kalabilir mi?
İki kardeş, Jadran’ın bir bakım evine taşınması gerektiğini öğrenince kaçmaya karar verir ve turna kuşunu da yanlarında götürür. Bu, bir ailenin sıcaklığını arayan cesur ve bir hayli etkili bir yolculuktur. Mavi Kanatlar, tüm zorluklara rağmen kırılganlık, güç ve kardeşlik ile ilgili sıcak, sevgi dolu bir hikâye.

Mavi Kanatlar Özeti

Mavi Kanatlar PDF Oku

Mavi Kanatlar PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın