Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Kitabı PDF indir

Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Destek Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Destek Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Destek Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Destek Yayınları PDF indirme linki ile Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Destek Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Destek Yayınları Kitap Özeti

Aytunç Altındal, Gül ve Haç Kardeşliği’nde Avrupa Birliği’nin Türkiye’de hiç bilinmeyen “gnostik-masonik” yüzünü ve özünü anlatıyor. Bugünkü Avrupa Birliği’ni kuran fikirlerin hangi gizli örgütlerce ne zaman ve nasıl ortaya atıldıklarını, Avrupa Birliği’nde kullanılan sembollerin, örneğin 12 yıldızlı bayrağın gerçekte neyin sembolü olduğunu açıklıyor.

“Göze görünmeden” hayatlarımıza yön veren gizli bireyleri, örgütleri ve bunların Türkiye bağlantılarını, ismen Gül ve Haç Kardeşliği’nde okuyacaksınız.

“Gül ve Haç Kardeşliği, Tapınak Şövalyeleri ve masonlar 18. yüzyıldan bu yana ortak (syncretic) bir strateji izleyerek Avrupa Birliği’ni kurmaya çalışmaktadırlar. Söz konusu üç gizli örgütün üç locası son yüzsenedir özellikle Avrupa siyasetinin ‘perde arkasındaki’ en kuvvetli temsilcileridirler.”

Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal Destek Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın