Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Kitabı PDF indir

Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Doğan Egmont Yayıncılık Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Doğan Egmont Yayıncılık Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Doğan Egmont Yayıncılık Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Doğan Egmont Yayıncılık PDF indirme linki ile Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Doğan Egmont Yayıncılık kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Doğan Egmont Yayıncılık Kitap Özeti

Sıkı Dur!

Mühürler Sandığı serisi devam ediyor. Serinin üçüncü kitabı Gizli Görev: Olimpiyatlar ile kendini antik bir uygarlığın gizemli koridorlarında soluk soluğa bir maceranın içinde bulacaksın!

Başak ve Alp taşındıkları mahallede, yeni bir okul, yeni öğretmenler, yeni sınıf dostlarına alışmaya çalışırken matrak olaylar yine peşlerini bırakmıyor. Bunun yanı sıra, Başak ve Alp’in görevi devam ediyor. Üstelik çılgın dostları Tülay (nam-diğer Olay!) da artık onlarla birlikte. Dünyamızın geleceğini kurtarmak için zamanda yolculuk yapmalı ve insanlığın kaderini değiştirecek mühürleri toplamalılar.

Bu defa Mühürler Sandığı onları demokrasinin beşiği Antik Yunan’a götürüyor. Olimpiyat çalışmalarının yapıldığı zamanda Atina’da neler oluyor neler…

Mühürler Sandığı 3 Gizli Görev: Olimpiyatlar Birsen Ekim Özen Doğan Egmont Yayıncılık KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın