Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi Kitabı PDF indir

Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi PDF indirme linki ile Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi Kitap Özeti

Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Seti 4 Kitap Yakamoz Yayınevi

Porsuk Çetesi

Dört İrlanda porsuğu, Pürdikkat Stay adlı bukalemunun çektiği bir fotoğraf karşısında şaşkınlıktan ağızları açık kalmış halde duruyordu. Onların bu halini gören hiç kimse neler yapabileceklerini tahmin etmezdi, Dedektif Köpek Sherlock dışında! Sherlock, yardımcısı Dev Kedi Giò’nun da katkılarıyla bu gizemli Porsuk Çetesi’nin oyununu görülmektedirmakta harika bir başarı elde ediyor.
Maceranın, sırrın ve heyecanın doruğuna ulaşacaksınız.

Karanlıkta Bir Sansar

Lontra kentinin sokaklarından gizem eksik olmuyor! Burnu iyi koku alan Dedektif Köpek Sherlock ve yardımcısı Dev Kedi Giò iş başında! Art arda kaybolan tabloların sırrını çözme işi bu ikili için kolay bir görev. Lakin, Lontra şehrinin özel polis teşkilatı olan Metropolis’in görevlendirdiği Çokbilmiş ve Mantıklı ile uğraşmak bu sırrı çözmekten fazla daha zor.
Maceranın, sırrın ve heyecanın doruğuna ulaşacaksınız.

Yosun Sosu Sevenler Derneği

Tazı Sokağı, 8 numbazı zamanlardan başlayan bir gün, davetsiz bir misafirin kapıyı çalmasıyla tamamıyla değişiyor. Gümüş Sybille isimli tilkiye yardımcı olmayı isteyen Dedektif Köpek Sherlock ve yardımcısı Dev Kedi Giò, kendilerini yine ve yeniden Metropolis’in ukala ördekleri Çokbilmiş ve Mantıklı ile işbirliği yapmak zorunda buluyor. Bay Tavus Kuşu, hain planlarını bu ekip karşısında hayata geçirebilecek mi hep birlikte göreceğiz.
Maceranın, sırrın ve heyecanın doruğuna ulaşacaksınız.

Kurt Adam Kedi

Dedektif Köpek Sherlock ve yardımcısı Dev Kedi Giò’nun işi bu kez çok karmaşık. Sıska bir kedi yavrusunun bir anda şişmeye başlayıp korkunç bir yaratığa dönüştüğünü söyleyenler var. Ateş topu gibi dev gözleri, tava kadar büyük bir kafası ve karanlık mağaralara andıran keskin dişlerle dolu bir ağzı olan bir kurt adam kedi! Bu macerada da Ajan Çokbilmiş ve Ajan Mantıklı bizim ikiliyi rahat bırakmayacak tabi ki!
Maceranın, sırrın ve heyecanın doruğuna ulaşacaksınız.

Yorum yapın