Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı PDF indir

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı PDF indir, Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitabı 9786254485961 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. 13.07.2021 dilinde yazılmış olan Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitabını E.Didem Ulucan numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitabını PDF indir.

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı PDF

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı, Banoffi Turtası kadar kolay Hogwarts tarzı yemekleri içeriyor. Yapılışı bi hayli basit ve sıra sıra açıklanan 150’den fazla tarif, ipucu ve tekniğin bunun yanında, bunları “Harry Potter” serisinin hangi bölümlerinde bulabileceğinize dair rehber görevi de görüyor. Yani en sevdiğiniz hikâyelerin sayfalarında bahsi geçen müthiş Potter yemeklerini bu kitap aracılığıyla siz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bir tutam büyüyle ve bir parça yaratıcılıkla, sıradan yemekleri sihirli başyapıtlara dönüştürerek müthiş başlangıç yemekleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve içecekler hazırlayabilir, Bayan Weasley’yi bile gururlandırabilirsiniz!

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı Özeti

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı Pdf Oku

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın