Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) PDF indir

Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) PDF indir, Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) kitabının kapağı ise 632 özelliğine sahiptir. 9786050949117 dilinde yazılmış olan Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) kitabını 17.01.2018 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) kitabını PDF indir.

Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) PDF

Karşınızda Kendisinin Şampiyonu Celaena Sardothien.
Celaena sevdiği herkesi kaybetti. Ama intikam için krallığa dönmeye yemin etti. Terrasen’in Kraliçesi Aelin olarak, Adarlan Krallığı’nın başkenti Rifthold’a geldiğinde tek amacı büyüyü yeniden özgür bırakmaktı. İntikamını alırken; Adarlan’a gelen Rowan, kalbini kıran ve krala isyan eden Chaol, uğruna savaşmak zorunda olduğu kuzeni Aedion ve kötü bir geçmişi paylaşımı yaptıkları fahişe Lysandra da ona yardım edecek.
 
 Cam Şato, Karanlık Taç ve Ateşin Vârisi’nden sonra Gölgeler Kraliçesi ile Sarah J. Maas yazarlığını ve epik masalını zirveye taşıyor. New York Times çoksatan yazarı Sarah J. Maas’ın bu kitapta yarattığı dünyanın yaratıcılığına ve kusursuzluğuna inanamayacaksınız.
 

Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) Özeti

Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) Pdf Oku

Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın