Atlas Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF indir

Atlas
Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786054729739 sayfalık Ciltli boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip Hevdan Sönmez numaralı 29.01.2021 dilinde yazılmış Atlas
Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi
kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Atlas
Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF

7 Kıta
42 Ülke
52 Harita
37 dilde 3 milyon üzerinde okur
 
ATLAS – Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi, yalnızca coğrafi bilgileri değil, ülkelerin kişiliğistik yönlerini de sunan büyük boy haritaları, ödüllü tasarımı ve göz alıcı çizimleriyle sizi koltuğunuzdan kıpırdamadan dünya turuna çıkarıyor.
Dünyanın binbir harikası ve enteresanliği içinde rengârenk bir yolculuk. İzlanda’nın buzulları, Mısır’ın çöl kervanları, Avustralya’nın ornitorenkleri, Madagaskar’ın dev baobab ağaçları, Meksikalıların garip bayramları ve Charlie Chaplin’den Halide Edip Adıvar’a ülkelerini gururlandıran isimler.
Tüm dünya çapında oldukça büyük beğeni alan, İzlanda’dan Polonya’ya, Amerika’dan İspanya’ya 37 dilde yayımlanan, çocuk kitaplarında en prestijli ödüllerden Prix Sorcières (Fransa) ve Premio Andersen’i (İtalya) kazanan Atlas, devasa buzullardan küçücük böceklere, dünyamızın barındırdığı akılalmaz çeşitliliği ve göz alıcı renkleri kutlamak için hazırlanmış görsel bir festival.
“Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap. Çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemesi olabilecek.” Wall Street Journal
 
“İlk görüşte aşk! Sizi daha fazlasını merak etmeye, hatta yolculuğa çağırıyor.” Guardian
 
“Sınıf ve kütüphaneler için olmazsa olmaz.” School Librarian Journal

Atlas
Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi Özeti

Atlas
Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF Oku

Atlas
Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın