Arsen Lüpen: Oyuk İğne PDF

Arsen Lüpen: Oyuk İğne PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 256 sayfadan bir araya gelen Roman türündeki bu kitap Ciltsiz kapağa sahiptir. Arsen Lüpen: Oyuk İğne kitabının yazarı

Maurice Leblanc

. Ayrıca bu paylaşımımızda Arsen Lüpen: Oyuk İğne konusu ve Arsen Lüpen: Oyuk İğne yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Arsen Lüpen: Oyuk İğne PDF indirme linki ile Arsen Lüpen: Oyuk İğne kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Arsen Lüpen: Oyuk İğne Kitap Özeti

Arsen Lüpen: Oyuk İğne Kısa Özet

Maurice Leblanc’ın 20. yüzyılda yarattığı Arsen Lüpen efsane bir karaktere, ölümsüz bir ‘hırsız’a can veriyor. Arsen Lüpen’i diğer polisiyelerden ayıran en mühim özellik, onun kanunun yanında değil suçlu tarafta bulunmasıdır. *Suçun Sherlock Holmes’ü* diye de anılan Arsen Lüpen şakali, zeki, bi hayli centilmen ve özgüvenli bir hırsız olarak soyulmayı hak eden bireyleri hedefine almıştır.

Zamanla efsaneye dönüşen Arsen Lüpen adı, yazarının dahi önüne geçiyor. Maurice Leblanc da yarattığı karakter ile ilgili *Lüpen beni her yerde takip ediyor. O benim gölgem değil, ben onun gölgesiyim,* diyor. Oyuk İğne’de Arsen Lüpen, sürükleyici maceralar ve zekâyla örülü sahneleriyle polisiyeseverleri oyunbaz evrenine davet ediyor.


Yorum yapın